پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مزایده

زایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی 740 فرعی از 1942 اصلی، مفروز و مجزا شده از 242 فرعی

مزایده عمومی زایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی 740 فرعی از 1942 اصلی، مفروز و مجزا شده از 242 فرعی برگزار میگردد. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌های واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید تا در این مزایده با کد خبرگزاری پارس نماد : 9366995 شرکت نمایند تاریخ شروع مزایده : 1404/05/13 مهلت شرکت در مزایده: تا پایان روز 1404/05/25 مکان برگزاری اموال واگذاری استان‌های قم و دسته‌بندی‌های مربوط به این حراجی املاک و زمین میباشد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره اجرای اسناد رسمی قم 
  • استان
    قم
    کد پارس نماد
    9366995
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/25
    شماره آگهی
    140403930011000112
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    زایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی 740 فرعی از 1942 اصلی، مفروز و مجزا شده از 242 فرعی
شرح آگهی

شماره آگهی: 140403930011000112
شماره پرونده: 140304030011002181
آگهی مزایده 
کلاسه 140304030011002181 - بایگانی 140302302 
مزایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی 740 فرعی از 1942 اصلی، مفروز و مجزا شده از 242 فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش 2 قم 
به ارزش 21.452.500.000 ریال (بیست و یک میلیارد و چهارصد و پنجاه و دو میلیون وپانصد هزار ریال معادل دو میلیارد و یکصد و چهل و پنج میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان) 
تاریخ مزایده ساعت 9 صبح الی 12 ظهر روز شنبه مورخه 1404.05.25 
اداره اجرای اسناد رسمی قم 
جهت رویت اطلاعات بیشتر اصل آگهی به قسمت تصویر اگهی درسایت مناقصات پارس نمادداده ها مراجعه فرمایید.

برای شرکت در مزایده حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366995
  • استان / شهر قم
  • مهلت آگهی 1404/05/25
خلاصه آگهی

زایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی 740 فرعی از 1942 اصلی، مفروز و مجزا شده از 242 فرعی

📞 برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص، حراج، حراجی، فروش اقلام مازاد، واگذاری تجهیزات، فروش اموال مازاد، فروش دستگاه‌های دست دوم، فروش ماشین‌آلات کارکرده، مزایده عمومی، حراج آنلاین، خرید به ارزانترین قیمت و فروش با بالاترین قیمت لطفاً با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مزایده ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha