پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و... به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367004 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/20 و محل اجرای پروژه : استان سایر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و... با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : بازرسی فنی-تستهای مخرب و غیر مخرب - و غیره، تاسیسات ساختمانی، صنایع حرارتی و برودتی، سیستم تهویه و هواکشی صنعتی، ساخت،نصب و تعمیرات صنایع فولاد، کمپرسورهای هوا، برج های تقطیر،مخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    تافکو (توسعه اقتصادی پایدار فراگیر)
  • استان
    سایر
    کد پارس نماد
    9367004
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
شرح آگهی
TAPF-283-1403-044 تافکو (توسعه اقتصادی پایدار فراگیر) مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ ساخت قطعات و تجهیزات کارخانجات فولادسازی  1404.5.13 1404.5.20
TAPF-263-1404-004 تافکو (توسعه اقتصادی پایدار فراگیر) ست هاب فن برای کولینگ تاور ساخت قطعات و تجهیزات کارخانجات فولادسازی  1404.5.13 1404.5.18

 

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367004
  • استان / شهر سایر
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha