جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367022 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان هرمزگان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان
  • استان
    هرمزگان
    کد پارس نماد
    9367022
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    2004030063000020
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004030063000020
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان
شرح مناقصهمناقصه عمومی برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای بندر لنگه ، بندرعباس ، رودان ، جاسک ، سیریک و بندرخمیر.
استان محل اجراهرمزگانشهر محل اجرابندرعباس
طبقه بندی موضوعیخدمات بدون فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتمناقصه عمومی برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای بندر لنگه ، بندرعباس ، رودان ، جاسک ، سیریک و بندرخمیر.
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات - کدينگ ISICفعالیت‌های مربوط به سلامت انسان


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزاردانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگانمسئول ثبت مناقصهشهناز نیک ورز
مرجع پاسخگوییخانم دکتر فاطمه باقریکد پستی7916613885
آدرسبندرعباس - بلوار شهید چمران - جنب استانداری سابق- ساختمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین4,131,780,287واحد پولریال
توضیحاتمبلغ تضمین شرکت در مناقصه (فرایند ارجاع کار): به حروف (چهار میلیاردو یکصدو سی ویک میلیون وهفتصدو هشتاد هزارو دویست وهشتادو هفت ریال)منحصراً در قالب ضمانتنامه بانکی در وجه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان. تامین اعتبار از محل اعتبارات ردیف های ابلاغی متمرکز واعتبارات هزینه ای -جاری قابل پرداخت مي باشد.


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/20ساعت19:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/03ساعت19:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/04تا تاریخ08:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/07/05تا ساعت15:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367022
  • استان / شهر هرمزگان
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای برونسپاری بسته خدمات جهت پیشگیری و مبارزه با تکثیر و شیوع گسترده پشه آئدس در شهرستانهای استان هرمزگان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha