مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367025
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/14 میباشد.
این مناقصه در استان
قزوین
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشهرداری رازمیان استان قزوین
-
استانقزوینکد پارس نماد9367025
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/14شماره آگهی2004005144000001
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004005144000001 | ||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن | ||||||||
| شرح مناقصه | خرید یک دستگاه خودروی فورس 8/5تن صفر کیلومتر خشک | ||||||||
| استان محل اجرا | قزوین | شهر محل اجرا | قزوین | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا | شرح کلی حوزه فعالیت | خرید یک دستگاه خودروی فورس 8/5تن صفر کیلومتر خشک | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شهرداری رازمیان استان قزوین | مسئول ثبت مناقصه | حسین سیاکالی مرادی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 4576734961 | |
| آدرس | الموت غربی شهر رازمیان شهرداری رازمیان | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 2,500,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | |||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/14 | ساعت | 12:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/25 | ساعت | 12:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/26 | تا تاریخ | 09:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/05/27 | تا ساعت | 12:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367025
- استان / شهر قزوین
- مهلت آگهی 1404/05/14
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خودروی فورس 8/5تن با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL