جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367033 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه یازدهم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367033
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    2004096697000008
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004096697000008
نوع برگزاریدو مرحله ایکلید واژه0300021
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
شرح مناقصهخرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
استان محل اجرابوشهرشهر محل اجراکنگان
طبقه بندی موضوعیکالاشرح کلی حوزه فعالیتخرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی50.00حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی60.00
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1کالافلنج گلودار جوشی کربن استیل


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارمجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه یازدهممسئول ثبت مناقصهعباس ابراهیمی
مرجع پاسخگوییکد پستی7511893349
آدرسکنگان - سایت اختر -پالایشگاه یازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین3,600,000,000واحد پولریال
توضیحاتمصادیق ضمانت نامه قابل پذیرش در بند 7 از سر فصل " شرایط و مشخصات کلی مناقصه " اسناد مناقصه جاری ذکر شده است.


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/18ساعت18:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/03ساعت09:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/03تا تاریخ10:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/03تا ساعت18:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367033
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) دو مرحله ای خرید: فلنج تقاضای 0300021 مناقصه R11-1403/032-SF با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha