مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367038
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
البرز
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارموسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی
-
استانالبرزکد پارس نماد9367038
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004004013000065
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004004013000065 | ||||||||
| نوع برگزاری | دو مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام | ||||||||
| شرح مناقصه | تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام | ||||||||
| استان محل اجرا | البرز | شهر محل اجرا | کرج | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا | شرح کلی حوزه فعالیت | تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | 65.00 | |||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی | مسئول ثبت مناقصه | احسان فتوحی |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 3197619751 | |
| آدرس | کرج حصارک موسسه رازی | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 640,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | |||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 09:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/28 | ساعت | 09:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/28 | تا تاریخ | 10:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/06/28 | تا ساعت | 10:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367038
- استان / شهر البرز
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی دو مرحله ای تجدید دوم مناقصه عمومی دو مرحله ایی خرید خوراک دام با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL