جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام اقلام مورد نیاز اطفا حریق

استعلام اقلام مورد نیاز اطفا حریق از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367041 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان کردستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان بوعلی مریوان
  • استان
    کردستان
    کد پارس نماد
    9367041
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104094448000118
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اقلام مورد نیاز اطفا حریق
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104094448000118
نام دستگاه خریدار:بیمارستان بوعلی مریوان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: اقلام مورد نیاز اطفا حریق
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شیر کشویی (اسلاید ولو) عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 3 1404/05/15
2 -- موتور پمپ AC عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 1 1404/05/15
3 -- شیر کشویی (اسلاید ولو) عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 2 1404/05/15
4 -- شیر هیدرولیک عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 2 1404/05/15

توضیحات خریدار:فقط برندایرانی وباکیفیت مورد تایید است هزینه حمل باشرکت برنده پرداخت بعد ازتحویل وتایید کارشناس وانجام مراحل اداری ردیف 1 شیرفلکه 4 اینچ ردیف دوم شیرفلکه 3 اینچ ردیف سوم الکتروپمپ سه فاز 4کیلووات ردیف چهارم شیرهیدرانت محوطه دوویک دوم اینچ

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان بوعلی مریوان
شهر: مریوان
استان: کردستان
دورنگار: 087-34593866
تلفن تماس: 087-34593862
آدرس پستی: مریوان بلوار پرستار بیمارستان بوعلی
کد پستی: 6671743115
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سید سالار
نام خانوادگی: حسینی قادری
تلفن تماس: 087-34593862

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367041
  • استان / شهر کردستان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام اقلام مورد نیاز اطفا حریق

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اقلام مورد نیاز اطفا حریق با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha