مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367043
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان
-
استانخوزستانکد پارس نماد9367043
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004005624000006
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004005624000006 | ||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان | ||||||||
| شرح مناقصه | انجام عملیات بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن انواع نهاده های کشاورزی از مبدا انبارهای سازمانی اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان | ||||||||
| استان محل اجرا | خوزستان | شهر محل اجرا | اهواز | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | خدمات بدون فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | انجام عملیات بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا انبارهای سازمانی اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان خوزستان | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان | مسئول ثبت مناقصه | علیرضا فلاطون |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 6134814653 | |
| آدرس | بلوار گلستان نبش خیابان 22 بهمن | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | 500,000ریال | ||
| مبلغ تضمین | 27,586,709,720 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | پاکت" الف" حاوی تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار را علاوه بر بارگذاری در سامانه می بایست حداکثر تا قبل از شروع جلسه بازگشایی پاکات(ساعت 10:00 روز چهارشنبه مورخ 1404/5/29) بصورت دربسته و ممهور ، به دبیرخانه کمیسیون معاملات مناقصه گزار در آدرس فوق الذکر تحویل و دریافت نمایید. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 19:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/28 | ساعت | 19:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/29 | تا تاریخ | 10:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/07/12 | تا ساعت | 15:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367043
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL