جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367043 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستان
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9367043
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    2004005624000006
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004005624000006
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
شرح مناقصه انجام عملیات بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن انواع نهاده های کشاورزی از مبدا انبارهای سازمانی اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان
استان محل اجراخوزستانشهر محل اجرااهواز
طبقه بندی موضوعیخدمات بدون فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیت انجام عملیات بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا انبارهای سازمانی اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان خوزستان
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات - کدينگ ISICسایر حمل ونقل زمینی


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خوزستانمسئول ثبت مناقصهعلیرضا فلاطون
مرجع پاسخگوییکد پستی6134814653
آدرسبلوار گلستان نبش خیابان 22 بهمن


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسناد500,000ریال
مبلغ تضمین27,586,709,720واحد پولریال
توضیحاتپاکت" الف" حاوی تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار را علاوه بر بارگذاری در سامانه می بایست حداکثر تا قبل از شروع جلسه بازگشایی پاکات(ساعت 10:00 روز چهارشنبه مورخ 1404/5/29) بصورت دربسته و ممهور ، به دبیرخانه کمیسیون معاملات مناقصه گزار در آدرس فوق الذکر تحویل و دریافت نمایید.


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/18ساعت19:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/28ساعت19:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/29تا تاریخ10:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/07/12تا ساعت15:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367043
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیری،حمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای بارگیریحمل وتخلیه 80هزارتن نهاده های کشاورزی از مبدا اهواز به سایر نقاط داخل وخارج از استان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha