جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
مناقصه

استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**

استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663** از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367047 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367047
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104095295000269
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104095295000269
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ظروف یکبار مصرف عدد لوازم خانگی، صوتی و تصویری 10,000 1404/05/15

توضیحات خریدار:پرداخت 3-4ماهه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-31595050
تلفن تماس: 041-31595050
آدرس پستی: تبریز- شهرک خاوران-ابتدای جاده زرنق
کد پستی: 5147915833
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: داداش پوراولقی
تلفن تماس: 041-31594961

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367047
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663** با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha