استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663** از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367047
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان شرقی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9367047
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104095295000269
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
شماره نیاز: 1104095295000269
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ظروف یکبار مصرف | عدد | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 10,000 | 1404/05/15 |
توضیحات خریدار:پرداخت 3-4ماهه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367047
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663**
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ظرف دوخانه فوم یکبارمصرف-کرایه با فروشنده **تماس با کارپردازاقای حسن قنبری 09143078663** با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL