جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460)

استعلام ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367048 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/19 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت نفت و گاز پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367048
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/19
    شماره آگهی
    1104001034001858
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460)
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001034001858
نام دستگاه خریدار:شرکت نفت و گاز پارس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/19
شرح کلی نیاز: ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460)
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- ژنراتور الکتریسیته ساکن برای تحریک الکتریکی عدد تجهیزات پزشکی و سلامت 1 1404/06/19

توضیحات خریدار:الزامیست:پیشنهاد فنی و مالی جداگانه بارگذاری گردد(طبق درخواست پیوست).شرکت و کشور سازنده در پیشنهادات قید گردد (تجهیزات ساخت چین و هند مورد تایید نمی باشد).ارائه اصل گواهینامه های مورد نیاز در زمان تحویل.هزینه ارسال کالا برعهده فروشنده محترم می باشد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت نفت و گاز پارس
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88355057
تلفن تماس: 021-83768038
آدرس پستی: تهران خیابان دکتر فاطمی نبش خیابان پروین اعتصامی پلاک یک
کد پستی: 1414713111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سعید
نام خانوادگی: وریدی مقدم
تلفن تماس: 021-83768271

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367048
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/19
خلاصه آگهی

استعلام ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460)

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ژنراتور لروی سامر-GENERATOR LEROY SOMER TYPE LSAR49 (طبق لیست و شرح پیوست درخواست-0330460) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha