پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی الکتریکی آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی الکتریکی آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی الکتریکی آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367049 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان همدان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دانشگاه بوعلی سینا همدان
  • استان
    همدان
    کد پارس نماد
    9367049
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    2004000395000020
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی الکتریکی آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004000395000020
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژهتعمیر، نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی، الکتریکی، آب و فاضلاب محوطه و
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر، نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی، الکتریکی، آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان
شرح مناقصه1- مهلت دريافت اسناد : از تاريخ درج آگهي لغايت 16/5/1404 خواهد بود 2- آخرين مهلت تحويل پيشنهادها : حداكثر تا پايان وقت اداري روز 26/5/1404 خواهد بود 3- شرايط مناقصه :  شركت در مناقصه و ارائه پيشنهاد ،‌ايجاد حق براي شركت كننده و ايجاد تكليف و يا سلب اختيار براي دانشگاه نمي نمايد  سپرده شركت در مناقصه 6.000.000.000 ریال می باشد که مي بايست به شماره حساب شبای 740100004001071407378985 به نام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه نزد بانك مرکزی واريز گردد و يا به صورت ضمانت نامه معتبر بانكي باشد  دانشگاه حداكثر ظرف مدت 10 روز از تاريخ اتمام دريافت پيشنهادها ، پاكت هاي مناقصه را مفتوح و نتيجه را اعلام مي نمايد.  زمان پيش بيني شده جهت برگزاري جلسه بازگشايي پاكت های پيشنهاد تاريخ 27/5/1404 ساعت 10 صبح مي باشد
استان محل اجراهمدانشهر محل اجراهمدان
طبقه بندی موضوعیخدمات بدون فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتتعمیر، نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی، الکتریکی، آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات - کدينگ ISICفعالیت‌های نصب تاسیسات برق، لوله‌کشی و سایر تاسیسات ساختمان
2خدمات - کدينگ ISICسایر فعالیت‌های تخصصی ساختمان


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزاردانشگاه بوعلی سینا همدانمسئول ثبت مناقصهاحمد عباسی دولتشاهی
مرجع پاسخگوییکد پستی6517838695
آدرسمیدان پژوهش چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن دانشگاه بوعلی سینا سازمان مرکزی


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین6,000,000,000واحد پولریال
توضیحات سپرده شركت در مناقصه 6.000.000.000 ریال می باشد که مي بايست به شماره حساب شبای 740100004001071407378985 به نام تمرکز وجوه سپرده دانشگاه نزد بانك مرکزی واريز گردد و يا به صورت ضمانت نامه معتبر بانكي باشد


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/16ساعت12:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/26ساعت12:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/27تا تاریخ10:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/08/27تا ساعت10:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367049
  • استان / شهر همدان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر، نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی، الکتریکی، آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای تعمیر نگهداری و راهبری کلیه تأسیسات مکانیکی الکتریکی آب و فاضلاب محوطه و ساختمان های دانشگاه بوعلی سینا در شهر همدان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha