پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی

استعلام پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367050 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان فارس با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت اموزش وپرورش اقلید
  • استان
    فارس
    کد پارس نماد
    9367050
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104003939000030
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003939000030
نام دستگاه خریدار:مدیریت اموزش وپرورش اقلید

شرح کلی نیاز: پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی
توضیحات خریدار:پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی.این مدیریت هیچ مکانی برای اسکان ندارد.ارائه پیش فاکتور الزامی است.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت اموزش وپرورش اقلید
شهر: اقلید
استان: فارس
دورنگار: 071-44523037
تلفن تماس: 071-44522028
آدرس پستی: بلوار شهید بهشتی، خیابان شهدای فرهنگی
کد پستی: 7381676944
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محمد
نام خانوادگی: یوسفی
تلفن تماس: 71-44534460

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367050
  • استان / شهر فارس
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام پروزه های عمرانی طبق لیست پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha