پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام کفسازی بتنی زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد

استعلام کفسازی بتنی زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367054 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان لرستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری والانجرد بخش مرکزی شهرستان بروجرد
  • استان
    لرستان
    کد پارس نماد
    9367054
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104104784000002
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کفسازی بتنی زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104104784000002
نام دستگاه خریدار:دهیاری والانجرد بخش مرکزی شهرستان بروجرد

شرح کلی نیاز: کفسازی بتنی، زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری والانجرد بخش مرکزی شهرستان بروجرد
شهر: بروجرد
استان: لرستان
دورنگار: 066-42655027
تلفن تماس: 066-42655027
آدرس پستی: بروجرد ،روستای والانجرد-خیابان مدرس-بن بست شبنم
کد پستی: 6913189758
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: شجاعی
تلفن تماس: 066-42655027

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367054
  • استان / شهر لرستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام کفسازی بتنی، زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام کفسازی بتنی زیرسازی و جدولگذاری روستای والانجرد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha