جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367055 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان مرکزی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری سوران شهرستان کمیجان
  • استان
    مرکزی
    کد پارس نماد
    9367055
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    2004096346000002
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004096346000002
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر
شرح مناقصهاجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر خ شهید مالک دهقانی - رضوان - حمید سورانی
استان محل اجرامرکزیشهر محل اجراکمیجان
طبقه بندی موضوعیکالا،خدمات با فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتزیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر خ شهید مالک دهقانی - رضوان - حمید سورانی .
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزاردهیاری سوران شهرستان کمیجانمسئول ثبت مناقصهمنصور سورانی برچلوئی
مرجع پاسخگوییکد پستی3854146118
آدرسمرکزی، شهرستان کمیجان ،شهر میلاجرد،روستای سوران


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین1,550,000,000واحد پولریال
توضیحاتشناسه ملی دهیاری 14003178438 . مبلغ برآورد مالی بدون ارزش افزوده می باشد.0


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/15ساعت18:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/05/26ساعت13:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/05/27تا تاریخ09:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/07/29تا ساعت13:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367055
  • استان / شهر مرکزی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه یک مرحله ای اجرای زیرسازی - جدول گذاری و آسفالت معابر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha