جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367062 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/28 میباشد.
این مناقصه در استان مازندران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران
  • استان
    مازندران
    کد پارس نماد
    9367062
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/28
    شماره آگهی
    2004001105000133
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004001105000133
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه2152-6
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال
شرح مناقصهمحل و مكان اجراي كار: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال مدت اجراي كار: دو سال شمسینام دستگاه نظارت: شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران - منطقه شمال قيمت ها متناسب با كالاي ساخت داخل با لحاظ كيفيت ارائه گردد.روش ارزیابی مالی بر اساس دستورالعمل ارزیابی مالی و فرایند قیمت متناسب در مناقصات صنعت نفت (اصلاحیه 1) به شماره 796-2/20 مورخ 11/12/ 1399 میباشد. به موجب آئين نامه راهكارهاي افزايش ضمانت اجرائي و تقويت حسابرسي ، به هنگام انعقاد قرارداد با برنده مناقصه ، ارائه صورت‌هاي مالي حسابرسي شده توسط سازمان حسابرسي و ركت‌هاي حسابرسي عضو جامعه حسابداران رسمي كشور الزامي است
استان محل اجرامازندرانشهر محل اجراساری
طبقه بندی موضوعیخدمات بدون فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتدرج كد اقتصادي و شناسه ملي جهت اشخاص حقوقي در پيشنهاد قيمت مندرج در سامانه ستاد الزامی میباشد. دارا بودن و بارگذاري گواهينامه تعیین صلاحيت پیمانکاری معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رشته‌های تعمیر و نگهداری یا امور تاسیساتی الزامي مي‌باشد.رائه گواهینامه تعیین صلاحیت ایمنی معتبر یا گواهی موقت معتبر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط برنده مناقصه هنگام انعقاد قرارداد الزامی است در غیر اینصورت سایر اقدامات مطابق قانون انجام و ضمانت نامه مربوطه ضبط می گرد
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی65.00حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات - کدينگ ISICسایر فعالیت های خدماتی شخصی


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارشرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایرانمسئول ثبت مناقصهمریم امیری اصل
مرجع پاسخگوییکد پستی1598995913
آدرسخیابان سپهبد قرنی نبش کوچه نوید پلاک 188 شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین30,051,079,747واحد پولریال
توضیحاتبصورت يك يا تركيبي از ضمانت نامه هاي مندرج در بندهاي الف، ب، پ، ج، چ، ح، خ ماده 4 آيين نامه تضمين معاملات دولتي به شماره 123402/50659 مورخ 22/9/1394 هيأت محترم وزيران (غیر از بانک‌های پاسارگاد و سپه) می‌باشد. همچنین تضمين وجه نقد ميبايست به شماره شبا 570100004101046871202175 IR بانك مركزي واريز گردد. ضمنا" تاکید میگردد میبایست ضمانتنامه يا رسيد واریز وجه نقد در سامانه بارگذاري گردد


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/28ساعت13:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/12ساعت13:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/15تا تاریخ13:30زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/13تا ساعت13:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367062
  • استان / شهر مازندران
  • مهلت آگهی 1404/05/28
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای خدمات فنی مراکز انتقال نفت و مرکز منطقه شمال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha