استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367077
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربیمارستان امیرکبیر اهواز
-
استانخوزستانکد پارس نماد9367077
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104092948000055
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
شماره نیاز: 1104092948000055
نام دستگاه خریدار:بیمارستان امیرکبیر اهواز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/20
شرح کلی نیاز: 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | درن جراحی | عدد | تجهیزات پزشکی و سلامت | 10 | 1404/05/15 |
توضیحات خریدار:09335304502---هزینه ارسال تا انبار بیمارستان با نفر برنده می باشد--خرید از تولید کننده یا تامین کننده مجاز سایت آیمد مورد تایید است
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367077
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام 10 عدد درن جکسون سایز 15--دارای IRC ولیبل اصالت کالا---پیش فاکتور با ذکر مشخصات ضمیمه گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL