جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پرینتر و اسکنر

استعلام پرینتر و اسکنر از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367078 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/19 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367078
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/19
    شماره آگهی
    1104003086000150
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام پرینتر و اسکنر
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003086000150
نام دستگاه خریدار:اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: پرینتر و اسکنر
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- اسکنر دستگاه تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 1 1404/05/25

توضیحات خریدار:طبق لیست پیوستی*پروانه کسب یا اساسنامه مرتبط*فاکتور رسمی*مودیان مالیاتی*

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-77332400
تلفن تماس: 021-77355781
آدرس پستی: سه راه تهران پارس اتوبان شهید یاسینی داخل پارک سرخه حصار
کد پستی: 1746913411
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سامان
نام خانوادگی: شافعیان
تلفن تماس: 021-77355781

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367078
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/19
خلاصه آگهی

استعلام پرینتر و اسکنر

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام پرینتر و اسکنر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha