استعلام عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال
استعلام عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367084
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
مرکزی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
-
استانمرکزیکد پارس نماد9367084
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104001099000338
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال
شماره نیاز: 1104001099000338
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
شرح کلی نیاز: عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال
توضیحات خریدار:بارگذاری گواهی ایمنی و صلاحیت مرتبط الزامی است.در صورت عدم نداشتن و بارگذاری گواهی های ذکر شده و عدم پیگیری بعد از اعلام برنده ظرف مدت 7 روز پیشنهاد قیمت شما مردود می گردد و هرگونه ادعایی از سوی شما مسموع نیست.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367084
- استان / شهر مرکزی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام عملیات تهیه و اجرای 2 باب اتاقک سرچاهی منطقه استوج ساوه - مبلغ براورد اولیه: 7.987.420.404 ریال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL