جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد

استعلام باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367091 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    پژوهشگاه رنگ
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367091
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104095037000023
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104095037000023
نام دستگاه خریدار:پژوهشگاه رنگ
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- باتری سرب اسیدی عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 3 1404/05/19

توضیحات خریدار:باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: پژوهشگاه رنگ
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-22947537
تلفن تماس: 021-22944184
آدرس پستی: بزرگراه صیادشیرازی شمال خروجی لویزان میدان حسین آباد نبش کوچه شمس پلاک 55
کد پستی: 1668836471
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: هادی
نام خانوادگی: صمدی
تلفن تماس: 021-22969777

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367091
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام باتری 12 ولت 100 آمپر سیلد سپاهان-مخصوص ups - تعداد مورد نیاز 3 عدد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha