استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367092
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاربانک سپه
-
استانتهرانکد پارس نماد9367092
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104001036000514
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
شماره نیاز: 1104001036000514
نام دستگاه خریدار:بانک سپه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/12
شرح کلی نیاز: تهیه،نصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | کولر گازی | دستگاه | قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع | 1 | 1404/05/19 |
توضیحات خریدار:الصاق پیش فاکتور الزامی است دارای گارانتی معتبر و تحویل فوری کلیه هزینه های حمل و بارگیری و نصب کالا به عهده فروشنده می باشد تسویه فاکتور 20 روز کاری بعد از تحویل کالا شماره تماس02135914983 فلاحی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367092
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام تهیه،نصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تهیهنصب و راه اندازی یک دستگاه کولر گازی اسپلیت به ظرفیت 12000btu/hr با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL