استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367095
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان شرقی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمجتمع فولاد میانه
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9367095
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهی1104090450000425
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
شماره نیاز: 1104090450000425
نام دستگاه خریدار:مجتمع فولاد میانه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/08/17
شرح کلی نیاز: تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 5 | 1404/08/15 |
| 2 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 4 | 1404/08/15 |
| 3 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 2 | 1404/08/15 |
| 4 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 3 | 1404/08/15 |
| 5 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 10 | 1404/08/15 |
| 6 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 6 | 1404/08/15 |
| 7 | -- | گیج فشار | عدد | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 6 | 1404/08/15 |
توضیحات خریدار:هزینه حمل بعهده فروشنده_نحوه پرداخت 30 روزکاری_مدارک لازم: پیشنهاد فنی و مالی و تکمیل فایل پیوست استعلام کارشناس خرید علی عبدالهی 09141246103 و داخلی 2612_کارشناس فنی مهندس ایرانپور 04152337746 الی 49 داخلی 2931
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367095
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/20
استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تأمین گیج فشار جهت مجتمع فولاد میانه با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL