جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام هارد سرور

استعلام هارد سرور از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367097 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367097
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104003718000052
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام هارد سرور
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104003718000052
نام دستگاه خریدار:سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: هارد سرور
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- هارد دیسک عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 3 1404/05/16
2 -- کیج و محفظه هارد عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 3 1404/05/16

توضیحات خریدار:کلیه هزینه های بسته بندی و ارسال به عهده فروشنده می باشد. تسویه 15 روزه کاری می باشد جهت هماهنگی به شماره 82922120 مهندس مشهدی تماس گرفته شود .

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-8800171
تلفن تماس: 021-82921
آدرس پستی: خ ولیعصر مقابل دو راهی یوسف آباد سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی
کد پستی: 1595633319
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهرداد
نام خانوادگی: جغتائی
تلفن تماس: 021-82923120

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367097
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام هارد سرور

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام هارد سرور با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha