جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
مناقصه

استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت

استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367099 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    پژوهشگاه صنعت نفت
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367099
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/21
    شماره آگهی
    1104099512000386
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104099512000386
نام دستگاه خریدار:پژوهشگاه صنعت نفت

شرح کلی نیاز: بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت
توضیحات خریدار:بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر-بازدید الزامی است، شرکت بازرسی باید ISO17020 و مجوز فعالیت درزمینه تخصصی از اداره استاندارد داشته باشد-ارائه مدارک پرسنل بارسی الزامی است،شرح کار ضمیمه شده مطالعه شود،هماهنگی 02148254545

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: پژوهشگاه صنعت نفت
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-48259
تلفن تماس: 021-48251
آدرس پستی: تهران، ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی، پژوهشگاه صنعت نفت
کد پستی: 1485613111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سروش
نام خانوادگی: اخگری
تلفن تماس: 021-48252007

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367099
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/21
خلاصه آگهی

استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیل،لیفتراک،بالابر،جایگاه کاری،کلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام بازرسی فنی 34 عدد جرثقیللیفتراکبالابرجایگاه کاریکلایمر در پژوهشگاه صنعت نفت با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha