مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین
مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367109
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
اصفهان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشهرداری مرکزی اصفهان
-
استاناصفهانکد پارس نماد9367109
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004094325000089
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004094325000089 | |||||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | ||||||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین | |||||||||||
| شرح مناقصه | احداث کارخانه تولید کود درجه یک (صفر الی شش میلی‌متر) و درجه 2 (شش الی پانزده میلی متر) از کودهای فرآوری شده از مواد آلی زیر سرندی استحصالی از خطوط پردازش پسماند زباله شهری کارخانه پردازش پسماند و تولید کود آلی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با ظرفیت مواد ورودی 20 تن در ساعت با حداقل راندمان تولید60 % کود (درجه1 و2) | |||||||||||
| استان محل اجرا | اصفهان | شهر محل اجرا | اصفهان | |||||||||
| طبقه بندی موضوعی | کالا،خدمات بدون فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | احداث کارخانه | |||||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | 65.00 | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||||
| ||||||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شهرداری مرکزی اصفهان | مسئول ثبت مناقصه | علیرضا طباطبائی پور |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 8134653491 | |
| آدرس | اصفهان خيابان شمس آبادي کوچه شماره 23 معاونت خدمات شهري شهرداري اصفهان 03132248150-03132241860-03132241870 | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 11,000,000,000 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | تذكر: ضمانتنامه با موضوع فرآيند ارجاع كار ( دولتي ) قابل پذيرش نمي باشد تذکر: ارائه اصل ضمانت شرکت در مناقصه تا قبل از زمان بازگشایی اسناد به دبیرخانه معاونت خدمات شهري شهرداري اصفهان و دریافت شماره ثبت الزامي بوده و در غير اين صورت کسر مدارک در نظر گرفته شده و پاکات ب و ج مفتوح نخواهد شد. | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 17:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/01 | ساعت | 17:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/03 | تا تاریخ | 08:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/08/13 | تا ساعت | 17:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367109
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای احداث کارخانه کود فاین با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL