جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره صندلی معلم میز معلم تک صندلی )
مناقصه

استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره صندلی معلم میز معلم تک صندلی )

استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره صندلی معلم میز معلم تک صندلی ) از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367112 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان غربی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت اموزش وپرورش ناحیه دو ارومیه
  • استان
    آذربایجان غربی
    کد پارس نماد
    9367112
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000333000013
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره صندلی معلم میز معلم تک صندلی )
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000333000013
نام دستگاه خریدار:مدیریت اموزش وپرورش ناحیه دو ارومیه
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/25
شرح کلی نیاز: خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره، میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره، صندلی معلم، میز معلم، تک صندلی )
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- نیمکت کلاس درس عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 181 1404/05/18
2 -- نیمکت کلاس درس عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 66 1404/05/18
3 -- نیمکت کلاس درس عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 206 1404/05/18
4 -- میز معلم عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 14 1404/05/18
5 -- صندلی اداری عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 66 1404/05/18
6 -- فایل کشویی تخت عدد اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری 2 1404/05/18

توضیحات خریدار:به فایل پیوستی دقت ویژه گردد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت اموزش وپرورش ناحیه دو ارومیه
شهر: ارومیه
استان: آذربایجان غربی
دورنگار: 044-32222726
تلفن تماس: 044-32222726
آدرس پستی: بلوار مدرس روبروی انتقال خون مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه
کد پستی: 5713935663
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: توحید
نام خانوادگی: عسگری دولاما
تلفن تماس: 044-32222726

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367112
  • استان / شهر آذربایجان غربی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره، میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره، صندلی معلم، میز معلم، تک صندلی )

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خرید تجهیزات شامل(میزونیمکت دانش آموزی 3 نفره میز و نیمکت دانش آموزی 2 نفره صندلی معلم میز معلم تک صندلی ) با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha