مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367114
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان
آذربایجان شرقی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاردهیاری تازه قلعه بخش مرکزی شهرستان ملکان
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9367114
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهی2004096895000004
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004096895000004 | ||||||||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |||||||
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری | ||||||||
| شرح مناقصه | استان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 . | ||||||||
| استان محل اجرا | آذربایجان شرقی | شهر محل اجرا | ملکان | ||||||
| طبقه بندی موضوعی | خدمات با فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | استان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 . | ||||||
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||||||||
| |||||||||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | دهیاری تازه قلعه بخش مرکزی شهرستان ملکان | مسئول ثبت مناقصه | مهدی علی وندقلعه |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 5561133591 | |
| آدرس | ملکان-روستای تازه قلعه | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | ریال | ||
| مبلغ تضمین | 2,086,521,492 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | استان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 . | ||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/20 | ساعت | 15:00 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/06/01 | ساعت | 15:00 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/06/03 | تا تاریخ | 15:00 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/09/01 | تا ساعت | 15:00 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367114
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/20
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL