پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری

مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367114 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری تازه قلعه بخش مرکزی شهرستان ملکان
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367114
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    2004096895000004
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004096895000004
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری
شرح مناقصهاستان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 .
استان محل اجراآذربایجان شرقیشهر محل اجراملکان
طبقه بندی موضوعیخدمات با فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتاستان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 .
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفیحداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجهتهیه، بریدن، خم کردن و کار گذاشتن میلگرد ساده به قطر تا ۱۰ میلی‌متر، برای بتن مسلح با سیم پیچی لازم.


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزاردهیاری تازه قلعه بخش مرکزی شهرستان ملکانمسئول ثبت مناقصهمهدی علی وندقلعه
مرجع پاسخگوییکد پستی5561133591
آدرسملکان-روستای تازه قلعه


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسنادریال
مبلغ تضمین2,086,521,492واحد پولریال
توضیحاتاستان آذربایجان شرقی شهرستان ملکان روستای تازه قلعه اجرای احداث ساختمان دهیاری طبق فهرست بهاء اعلامی دهیاری ، داشتن گواهینامه صلاحیت پیمانکاری الزامی است و ضمنا برای تهیه نقشه ی ساختمان و تاسیسات با مسئول فنی یا دهیار هماهنگ شود . شماره تماس دهیار09360783178 .


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/20ساعت15:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/01ساعت15:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/03تا تاریخ15:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/01تا ساعت15:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367114
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای اجرای احداث ساختمان دهیاری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha