جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام کپسول پرتال تنفسی

استعلام کپسول پرتال تنفسی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367115 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    پتروشیمی شیمی بافت
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9367115
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104098002000032
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کپسول پرتال تنفسی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104098002000032
نام دستگاه خریدار:پتروشیمی شیمی بافت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/13
شرح کلی نیاز: کپسول پرتال تنفسی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دستگاه تنفسی (BA) عدد تجهیزات دفاعی، ایمنی و امنیتی 10 1404/05/30

توضیحات خریدار:طبق مشخصات فایل پیوست ، ارائه پیش فاکتور مهر شده و مشخصات فنی در پاکات در بسته بصورت مجزا تا تاریخ معین شده الزامی می باشد. هزینه ارسال کالا تا درب انبار شرکت بر عهده فروشنده محترم می باشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: پتروشیمی شیمی بافت
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-۸۸۶۷۶۸۱۴
تلفن تماس: 021-۸۸۶۷۶۸۱۴
آدرس پستی: تهران، بلوار نلسون ماندلا(آفریقا)، بالاتر از چهار راه جهان کودک، خیابان پدیدار، پلاک 22
کد پستی: 1518844813
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محبوبه
نام خانوادگی: نقیبی اصل
تلفن تماس: 061-52112866

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367115
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام کپسول پرتال تنفسی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام کپسول پرتال تنفسی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha