مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367121
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
مازندران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشهرداری بهنمیر استان مازندران
-
استانمازندرانکد پارس نماد9367121
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی2004094866000003
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیمناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.
مشخصات مناقصه عمومی
| شماره مناقصه | 2004094866000003 | ||
| نوع برگزاری | یک مرحله ای | کلید واژه | |
| عنوان/موضوع مناقصه | مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر | ||
| شرح مناقصه | تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر | ||
| استان محل اجرا | مازندران | شهر محل اجرا | بابلسر |
| طبقه بندی موضوعی | خدمات با فهرست بها | شرح کلی حوزه فعالیت | خیابانهای سطح شهر |
| حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی | حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی | ||
اطلاعات مناقصه گزار
| نام دستگاه اجرایی مناقصه گزار | شهرداری بهنمیر استان مازندران | مسئول ثبت مناقصه | عسکری دبیدی بهنمیری |
| مرجع پاسخگویی | کد پستی | 4744115916 | |
| آدرس | مازندران- شهرستان بابلسر- شهر بهنمیر- خیابان امام(ره) | ||
اطلاعات مالی/تامین اعتبار
| هزینه خرید اسناد | 10,000,000ریال | ||
| مبلغ تضمین | 5,837,305,901 | واحد پول | ریال |
| توضیحات | |||
اطلاعات زمانی
| مهلت دریافت اسناد | 1404/05/18 | ساعت | 18:30 | مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد | 1404/05/28 | ساعت | 18:30 |
| زمان بازگشایی پاکت ها | 1404/05/29 | تا تاریخ | 14:30 | زمان اعتبار پیشنهاد | 1404/08/30 | تا ساعت | 14:30 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367121
- استان / شهر مازندران
- مهلت آگهی 1404/05/18
مناقصه، مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای مناقصه تنظیف و روفت و روب و نظافت و پاکسازی خیابانهای سطح شهر با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL