پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام سطل زباله 50لیتری

استعلام سطل زباله 50لیتری از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367125 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان گلستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
  • استان
    گلستان
    کد پارس نماد
    9367125
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104000379000045
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام سطل زباله 50لیتری
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000379000045
نام دستگاه خریدار:دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/23
شرح کلی نیاز: سطل زباله 50لیتری
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سطل زباله عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 12 1404/05/16
2 -- سطل زباله عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 12 1404/05/16
3 -- سطل زباله عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 12 1404/05/16
4 -- سطل زباله عدد تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه 12 1404/05/16

توضیحات خریدار:به پیشنهاد تامین کنندگانی که پیش فاکتور ارسال ننمایند ترتیب اثر داده نخواهد شد

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
شهر: گرگان
استان: گلستان
دورنگار: 017-32227867
تلفن تماس: 017-32224080
آدرس پستی: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
کد پستی: 4913815739
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: صادق
نام خانوادگی: عابدینی
تلفن تماس: 017-32221256

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367125
  • استان / شهر گلستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام سطل زباله 50لیتری

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام سطل زباله 50لیتری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha