جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد.
مناقصه

استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد.

استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد. از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367140 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    وزارت کشور
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367140
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104000012000191
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000012000191
نام دستگاه خریدار:وزارت کشور
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/26
شرح کلی نیاز: دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دوربین عکاسی آنالوگ دستگاه تجهیزات چاپ و عکاسی، سمعی و بصری 1 1404/05/15

توضیحات خریدار:84865228محمدپور

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: وزارت کشور
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88950033
تلفن تماس: 021-84866601
آدرس پستی: خیابان دکتر فاطمی
کد پستی: 1414771154
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: عزیز
نام خانوادگی: محمدپوری اصل
تلفن تماس: 021-84868254

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367140
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام دوربین و... به شرح پیوست-فاکتور رسمی مورد تایید است(21 بند درخواست شده)پیش فاکتور پیوست گردد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha