پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011
مناقصه

استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011

استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011 از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367144 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان کرمان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان
  • استان
    کرمان
    کد پارس نماد
    9367144
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104004323000097
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004323000097
نام دستگاه خریدار:اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان

شرح کلی نیاز: اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان
شهر: کرمان
استان: کرمان
دورنگار: 034-32442084
تلفن تماس: 034-32451151
آدرس پستی: بلوار جمهوری اسلامی - حدفاصل چهارراه امام جمعه و میدان آزادی - اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان
کد پستی: 7619643153
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مسعود
نام خانوادگی: زاهدی
تلفن تماس: 034-32451151

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367144
  • استان / شهر کرمان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام اجرای نمای دیوار حائل سالن ورزشی رابر اعتبارمصوب: 5000 میلیون ریال نقد ازطرح: 002ر1801011 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha