استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367148
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
قم
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاراداره کل اموزش و پرورش استان قم
-
استانقمکد پارس نماد9367148
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104003993000026
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
شماره نیاز: 1104003993000026
نام دستگاه خریدار:اداره کل اموزش و پرورش استان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | فرش | تخته | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 1,000 | 1404/05/28 |
توضیحات خریدار:با توجه به شناسه کالای مشابه لطفا مبلغ پیشنهادی خود را به مترمربع ثبت نمایید
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367148
- استان / شهر قم
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام سجاده فرش طبق توضیحات و شرایط پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL