استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367151
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
کرمان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزاراداره کل پست استان کرمان
-
استانکرمانکد پارس نماد9367151
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104001501000101
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
شماره نیاز: 1104001501000101
نام دستگاه خریدار:اداره کل پست استان کرمان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/31
شرح کلی نیاز: تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | نوار چسب نایلونی | عدد | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 200 | 1404/05/25 |
| 2 | -- | نوار چسب پهن (بسته بندی) | عدد | تجهیزات و قطعات حوزه تولید و ساخت | 1,200 | 1404/05/25 |
| 3 | -- | ماوس کامپیوتر | عدد | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 50 | 1404/05/25 |
| 4 | -- | کیبورد | عدد | تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه | 30 | 1404/05/25 |
| 5 | -- | منگنه | عدد | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 30 | 1404/05/25 |
| 6 | -- | سوزن منگنه | بسته | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 500 | 1404/05/25 |
| 7 | -- | سوزن منگنه | بسته | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 5 | 1404/05/25 |
| 8 | -- | ماژیک | عدد | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 300 | 1404/05/25 |
| 9 | -- | کش لاستیکی | بسته | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 30 | 1404/05/25 |
| 10 | -- | خودکار | عدد | لوازم التحریر و تجهیزات اداری | 500 | 1404/05/25 |
توضیحات خریدار:تامین نیاز مورد نظر طبق لیست پیوست ، هزینه ارسال تا انبار اداره کل پست استان کرمان بر عهده تامین کننده برنده می باشد . تسویه حساب از زمان تحویل کالاهای درخواستی به انبار اداره کل پست استان کرمان پس از تائید اصالت و کیفیت کالا بمدت 3 ماه بعد می باشد .
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367151
- استان / شهر کرمان
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام تامین مطبوعات و ملزومات مورد نیاز اداره کل پست استان کرمان با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL