جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست
مناقصه

استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست

استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367157 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/29 میباشد.
این مناقصه در استان بوشهر با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9367157
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/29
    شماره آگهی
    1104096347000298
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096347000298
نام دستگاه خریدار:مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- قطعات کمپرسور رفت و برگشتی عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 7 1404/06/01
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مجتمع گاز پارس جنوبی پالایشگاه پنجم
شهر: عسلویه
استان: بوشهر
دورنگار: 077-31317746
تلفن تماس: 077-31317266
آدرس پستی: مجتمع گاز پارس جنوبی- پالایشگاه پنجم
کد پستی: 7511893651
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: امیر
نام خانوادگی: طاهری اشان
تلفن تماس: 077-31317245

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367157
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/29
خلاصه آگهی

استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام complete compressor - ملاک فایل پیوستی است. هزینه حمل و نقل به عهده مشتری است. پیشنهادات مالی و فنی جداگانه بار گذاری گردد.عضویت AVL الزامیست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha