استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367164
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
قم
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارمرکز بهداشت شهرستان قم
-
استانقمکد پارس نماد9367164
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104090762000025
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
شماره نیاز: 1104090762000025
نام دستگاه خریدار:مرکز بهداشت شهرستان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | مکمل غذایی کلسیم | کیلوگرم | غذا و نوشیدنی | 120,000 | 1404/05/16 |
| 2 | -- | مکمل غذایی ید | کیلوگرم | غذا و نوشیدنی | 60,000 | 1404/05/16 |
| 3 | -- | فروس سولفات | عدد | داروها و فرآورده های دارویی | 180,000 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:خریدقرص فروس سولفات(آهن) به تعداد 180.000عددوقرص کلسیم Dجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حداقل سه ماه
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367164
- استان / شهر قم
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL