پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
مناقصه

استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست

استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367164 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان قم با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز بهداشت شهرستان قم
  • استان
    قم
    کد پارس نماد
    9367164
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104090762000025
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104090762000025
نام دستگاه خریدار:مرکز بهداشت شهرستان قم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/18
شرح کلی نیاز: خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- مکمل غذایی کلسیم کیلوگرم غذا و نوشیدنی 120,000 1404/05/16
2 -- مکمل غذایی ید کیلوگرم غذا و نوشیدنی 60,000 1404/05/16
3 -- فروس سولفات عدد داروها و فرآورده های دارویی 180,000 1404/05/16

توضیحات خریدار:خریدقرص فروس سولفات(آهن) به تعداد 180.000عددوقرص کلسیم Dجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای با تاریخ انقضای بلندمدت زمان پرداخت حداقل سه ماه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز بهداشت شهرستان قم
شهر: قم
استان: قم
دورنگار: 025-36604499
تلفن تماس: 025-36604499
آدرس پستی: قم، خیابان امام خمینی، 20 متری شهید بهشتی، بین کوچه 3 و 5 مرکز بهداشت شهرستان قم
کد پستی: 3719714953
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: عباسی
تلفن تماس: 025-37715402

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367164
  • استان / شهر قم
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام خریدقرص فروس سولفات(آهن)به تعداد 180000عددوقرص کلسیمDجمعابه تعداد 120000عدد وقرص یدوفولیک 60000عدد هرسه ورقه ای باتاریخ انقضای بلندطبق لیست پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha