استعلام انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
استعلام انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367174
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
-
استانخوزستانکد پارس نماد9367174
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104092288002154
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
شماره نیاز: 1104092288002154
نام دستگاه خریدار:شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
شرح کلی نیاز: انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت
ملی مناطق نفتخیز جنوب
توضیحات خریدار:کارشناس کالا مهندس قاسمی 09166812044
کارشناس قرارداد ها هوشمند 09390463231
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367174
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام انجام خدمات بازرسی فنی حین ساخت و کلیه کالاهای خریداری شده از خارج از کشور مدیریت تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL