استعلام بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191
استعلام بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191 از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367179
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/21 میباشد.
این مناقصه در استان
اصفهان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارسازمان عمران شهرداری اصفهان
-
استاناصفهانکد پارس نماد9367179
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/21شماره آگهی1104099896000310
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191
شماره نیاز: 1104099896000310
نام دستگاه خریدار:سازمان عمران شهرداری اصفهان
شرح کلی نیاز: بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367179
- استان / شهر اصفهان
- مهلت آگهی 1404/05/21
استعلام بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام بخشی ازعملیات حمل مصالح ازمجتمع تولیدی صفه ومعدن پسماندبه پروژه شهیدجمهورابراهیم رئیسی احداث زیرگذرحصه واقع درمنطقه10و14-T191 با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL