جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد

استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367182 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367182
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104093750000065
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093750000065
نام دستگاه خریدار:سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دوربین فیلمبرداری دیجیتالی دستگاه تجهیزات چاپ و عکاسی، سمعی و بصری 1 1404/05/18
2 -- آداپتور (خشاب) کارت حافظه عدد تجهیزات مخابراتی، کامپیوتر، موبایل، ملزومات جانبی و شبکه 1 1404/05/18
3 -- باتری لیتیومی عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 2 1404/05/18

توضیحات خریدار:دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد جهت اطلاعات بیشتر با شماره همراه09124980235 جناب آقای امیرزاده تماس حاصل گردد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88644065
تلفن تماس: 021-81622509
آدرس پستی: تهران بزرگراه حقانی - غرب به شرق - سازمان اسناد و کتابخانه ملی
کد پستی: 1537614111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: جلال
نام خانوادگی: قربانی پردستی
تلفن تماس: 021-81622835

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367182
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام دوربین فیلمبرداری حرفه ای/کارت حافظه/باطری یدک به پیوست مراجعه گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha