استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال
استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367184
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارتوزیع برق شهرستان اندیکا
-
استانخوزستانکد پارس نماد9367184
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104094862000026
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال
شماره نیاز: 1104094862000026
نام دستگاه خریدار:توزیع برق شهرستان اندیکا
شرح کلی نیاز: استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال
توضیحات خریدار:شرکت کنندگان میبایست دارای رتبه 5 نیرو و در لیست شرکتهای طرف قرارداد شرکت توزیع برق خوزستان باشند و در صورت داشتن سئوال با شماره تماس 09169826211 آقای مهندس مرادی تماس حاصل فرمائید.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367184
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام استعلام برقرسانی به روستای فاقد برق ادیو چالیو از محل عوارض برق روستایی قیمت مبنا 24/116/294/441ریال با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL