استعلام ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی به پیوست مراجعه گردد.
استعلام ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی به پیوست مراجعه گردد. از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367192
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارسازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
-
استانتهرانکد پارس نماد9367192
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104093750000064
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی به پیوست مراجعه گردد.
شماره نیاز: 1104093750000064
نام دستگاه خریدار:سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران
شرح کلی نیاز: ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی
به پیوست مراجعه گردد.
توضیحات خریدار:ساماندهی 200 هزار نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی
به پیوست مراجعه گردد.
جهت اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09125344496 سرکار خانم باغی تماس حاصل گردد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367192
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی به پیوست مراجعه گردد.
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ساماندهی 200 هزلر نسخه کتاب و 75000 آیتم غیر کتابی به پیوست مراجعه گردد. با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL