پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی
مناقصه

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی

مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367196 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367196
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    2004001403000149
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی
شرح آگهی

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد مراجعه نمایید.

مشخصات مناقصه عمومی

شماره مناقصه2004001403000149
نوع برگزارییک مرحله ایکلید واژه
عنوان/موضوع مناقصهمناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی
شرح مناقصه
استان محل اجراآذربایجان شرقیشهر محل اجرابناب
طبقه بندی موضوعیخدمات با فهرست بهاشرح کلی حوزه فعالیتعملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی بناب
حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی کیفی60.00حداقل امتیاز قابل قبول ارزیابی فنی/بازرگانی
ردیفطبقه بندی موضوعیحوزه فعالیت
1خدمات-فهرست بهای سازمان برنامه و بودجهفصل‌ دوم‌. عملیات‌ لوله‌گذاری‌ با لوله‌های‌ بتنی‌ فاضلابی‌


اطلاعات مناقصه گزار

نام دستگاه اجرایی مناقصه گزارشرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقیمسئول ثبت مناقصهمهنا فرامرزی اصلی
مرجع پاسخگوییکد پستی5166617365
آدرسخیابان امام بلوار 29 بهمن بالاتر از دانشگاه تبریز


اطلاعات مالی/تامین اعتبار

هزینه خرید اسناد7,500,000ریال
مبلغ تضمین15,456,801,941واحد پولریال
توضیحات


اطلاعات زمانی

مهلت دریافت اسناد1404/05/16ساعت19:00مهلت ارسال پاکتهای پیشنهاد1404/06/05ساعت08:00
زمان بازگشایی پاکت ها1404/06/05تا تاریخ10:00زمان اعتبار پیشنهاد1404/09/05تا ساعت10:00


برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367196
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

مناقصه، مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب مساکن ملی بناب مربوط به روستای چلقایی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha