استعلام ابزار ویژه مطابق شرح پیوست .
استعلام ابزار ویژه مطابق شرح پیوست . از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367199
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت انتقال گاز ایران منطقه سه عملیات انتقال گاز
-
استانتهرانکد پارس نماد9367199
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104092299000444
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام ابزار ویژه مطابق شرح پیوست .
شماره نیاز: 1104092299000444
نام دستگاه خریدار:شرکت انتقال گاز ایران منطقه سه عملیات انتقال گاز
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/22
شرح کلی نیاز: ابزار ویژه مطابق شرح پیوست .
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | قالب آهنگری فورج | عدد | تجهیزات فرآیندهای صنعتی | 1 | 1404/05/21 |
توضیحات خریدار:جهت رفع ابهام و هرگونه سوال در رابطه با استعلام با شماره 09127338348 آقای مهندس تقوایی تماس حاصل فرمایید .
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367199
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام ابزار ویژه مطابق شرح پیوست .
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام ابزار ویژه مطابق شرح پیوست . با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL