استعلام نوک سمپلر زرد 50 بسته ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد
استعلام نوک سمپلر زرد 50 بسته ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367201
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان
تهران
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.
-
آگهی گزارسازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
-
استانتهرانکد پارس نماد9367201
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104093823001318
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/14
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام نوک سمپلر زرد 50 بسته ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد
شماره نیاز: 1104093823001318
نام دستگاه خریدار:سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: نوک سمپلر زرد 50 بسته
ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | سر سمپلر مرجع | بسته | تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری | 50 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:اعلام برند و تاریخ انقضا و IRC و مشخصات در پیش فاکتور الزامی است. محل تحویل –انبارشادآباد در صورت عدم اصالت کالا ،عودت داده می شود بازپرداخت 60 روز کاری مهندس عربعلی -61637053
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367201
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام نوک سمپلر زرد 50 بسته ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام نوک سمپلر زرد 50 بسته ارسال نمونه حداقل 20عدد تا تاریخ5/18 به اطاق 109تجهیزات پزشکی الزامی می باشد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL