جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد
مناقصه

استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد

استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367212 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/15 میباشد.
این مناقصه در استان آذربایجان شرقی با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9367212
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104095295000267
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104095295000267
نام دستگاه خریدار:مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- چای کیسه ای بسته غذا و نوشیدنی 200 1404/05/15

توضیحات خریدار:پرداخت 6ماهه

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کودکان زهرا مردانی آذری
شهر: تبریز
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-31595050
تلفن تماس: 041-31595050
آدرس پستی: تبریز- شهرک خاوران-ابتدای جاده زرنق
کد پستی: 5147915833
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علی
نام خانوادگی: داداش پوراولقی
تلفن تماس: 041-31594961

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367212
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام چای کیسه ای 100تایی گلستان لفاف دار*هزینه حمل با فروشنده است – ایران کد مشابه است- مشمولیت ارزش افزوده در سامانه اعلام گردد با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha