جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست
مناقصه

استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست

استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367217 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان تهران با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9367217
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104004010000353
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104004010000353
نام دستگاه خریدار:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/09/30
شرح کلی نیاز: 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سیستم راهبند امنیتی عدد تجهیزات دفاعی، ایمنی و امنیتی 4 1404/05/30

توضیحات خریدار:تسویه 1 ماهه 29955343 خوش بین

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-66736986
تلفن تماس: 021-64463819
آدرس پستی: تهران خ فردوسی شماره 213
کد پستی: 1135931496
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهدی
نام خانوادگی: خوش بین
تلفن تماس: 021-64461

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367217
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام 2 راهرو گیت حفاظتی مترویی مدل رادین تمام استیل با برند جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر طوسی همراه با نصب در ساختمان بانک طبق مشخصات فایل پیوست با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha