جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پروه کانال سنگی

استعلام پروه کانال سنگی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367224 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان لرستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری پارچه بلوط بخش کاکاوند شهرستان دلفان
  • استان
    لرستان
    کد پارس نماد
    9367224
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104113934000001
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام پروه کانال سنگی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104113934000001
نام دستگاه خریدار:دهیاری پارچه بلوط بخش کاکاوند شهرستان دلفان

شرح کلی نیاز: پروه کانال سنگی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری پارچه بلوط بخش کاکاوند شهرستان دلفان
شهر: دلفان
استان: لرستان
دورنگار: 066-43270485
تلفن تماس: 066-43270485
آدرس پستی: استان لرستان شهرستان دلفان بخش کاکاوند دهستان کاکاوند شرقی روستای پارچه بلوط
کد پستی: 6817767569
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مهیا
نام خانوادگی: قاسمی کاکوندی
تلفن تماس: 066-43270485

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367224
  • استان / شهر لرستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام پروه کانال سنگی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام پروه کانال سنگی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha